2018.12.08 Turniej Tańca „Mikołajkowy Baila Cup” Bydgoszcz

PIERWSZY START – solistki Mini Kids I i II (5-7 lat)
Wojdaszewicz Miła – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Szczepańska Maja – Astra Luna Mirosławiec  - I Miejsce
Laskowska Aleksandra – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Muzyka Julia – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Szachta Laura – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Kucharska Marysia – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Kujawa Lena – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Borowiec Hanna – Astra Luna  Mirosławiec - I Miejsce
Grabiec Antonina – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Zarvanska Vitalina – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Łastowska Nadia – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce

 PIERWSZY START – chłopcy Mini Kids I i II (5-7 lat)
Kargul Kacper – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce

 PIERWSZY START – solistki Juveniles I i II (8-11 lat)
Siwiec Julia – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Szczepaniak Roksana – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Koszykowska Maja – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Bogusz Gagriela – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Kucharska Zosia – Astra Luna Mirosławiec - I Miejsce
Glazińska Julia – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Witkowska Wika – Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Spychalska Amelia – Astra Luna Wieleń - I Miejsce
Grausz Amelia - Astra Luna Wieleń - I Miejsce
Buśko Natalia - Astra Luna Wieleń - I Miejsce
Polaczek Maja - Astra Luna Wałcz - I Miejsce

Ch-cha GWIAZDY – solistki Juveniles I i II (8-11 lat)
Oliwia Bubacz – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Spychalska Wiktoria – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Cha-cha Gwiazdy Junior I (12-13 lat)
Burzyńska Kinga – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Cha-Cha PIERWSZY START – Junior I (12-13 lat)
Polaczek Marysia - Astra Luna Wałcz - I Miejsce

Bachata PIERWSZY START – solistki Junior I (12-13 lat)
Burzyńska Kinga – Astra Luna Krzyż Wlkp. - I Miejsce
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - II Miejsce

Cha-cha PIERWSZY START – solistki Junior II (14-15 lat)
Zimińska Natalia - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Grzybowska Julia – Astra Luna Krzyż Wlkp. - I Miejsce

Cha-cha Gwiazdy Junior II (14-15 lat)
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Helak Alicja – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Martyna Oleksak – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Samba Gwiazdy Juveniles I i II (8-11 lat)
Oliwia Bubacz – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Spychalska Wiktoria – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Samba Gwiazdy Junior II (14-15 lat)
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Helak Alicja – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Rumba Gwiazdy Junior II (14-15 lat)
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Helak Alicja – Astra Luna Krzyż Wlkp. - VI Miejsce

Jive Gwiazdy Juveniles I i II (8-11 lat)
Oliwia Bubacz – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału
Spychalska Wiktoria – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Jive Gwiazdy Junior II (14-15 lat)
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Paso doble Gwiazdy Juveniles I i II (8-11 lat)
Spychalska Wiktoria – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Paso doble Gwiazdy Junior II (14-15 lat)
Nawrot Katarzyna – Astra Luna Krzyż Wlkp. - ½ finału

Samba Gwiazdy Youth I i II ( 16-20 lat)
Wika Oliwia – Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Cha-cha Gwiazdy Youth I i II ( 16-20 lat)
Wika Oliwia – Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Rumba Gwiazdy Youth I i II ( 16-20 lat)
Wika Oliwia – Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Jive Gwiazdy Youth I i II ( 16-20 lat)
Wika Oliwia – Astra Luna Wałcz - II Miejsce

2018.12.01 GRAND PRIX ASTRA III Turniej Tańca "Pyrzyce Tańcem Malowane"

Kategoria: 8-9 G solo
Nadia Hauzer - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 8-9 H pary
Grzegorz Kaleta i Vitalia Mazchenko - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Oliwia Bubacz - Astra Luna Krzyż Wlkp. -  I Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Wiktoria Spychalska - Astra Luna Krzyż Wlkp. – I Miejsce
Laura Jurenc - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 12-13 G pary
Igor Jurenc i Małgorzata Baum - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 12-13 G solo
Agata Stakuć - Astra Luna Wałcz – II Miejsce
Maja Kujawa - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 12-13 F solo
Kinga Burzyńska - Astra Luna Krzyż Wlkp. - I Miejsce

Kategoria:  pow. 12-13 F solo
Martyna Oleksak - Astra Luna Krzyż Wlkp. - IV Miejsce

Kategoria: pow. 14 F solo
Katarzyna Nawrot - Astra Luna Krzyż Wlkp. - III Miejsce

Kategoria: pow. 14 F solo
Alicja Helak - Astra Luna Krzyż Wlkp. – II Miejsce

Kategoria: Dorośli pary pierwszy krok ST
Piwowarski Andrzej i Szałowińska Katarzyna - Astra Luna Wałcz – I Miejsce
Król Łukasz i Szałowińska Wiesława - Astra Luna Wałcz – II Miejsce

Kategoria: Dorośli pary pierwszy krok LA
Piwowarski Andrzej i Szałowińska Katarzyna - Astra Luna Wałcz – I Miejsce
Król Łukasz i Szałowińska Wiesława - Astra Luna Wałcz – II Miejsce

Kategoria: Dorośli pary średniozaawansowane ST
Kalla Mieczysław i Nowak Kamila - Astra Luna  Złotów - II Miejsce
Piwowarski Andrzej i Warszylewicz Joanna - Astra Luna Wałcz –III Miejsce

Kategoria: Dorośli pary średniozaawansowane LA
Kalla Mieczysław i Nowak Kamila - Astra Luna Złotów - II Miejsce
Piwowarski Andrzej i Warszylewicz - Astra Luna Wałcz – V Miejsce

Kategoria: senior sport ST/LA (8 tańców)
Radosław Oleksak i Oliwia Wika - Astra Luna Wałcz -  I Miejsce

2018.11.20 WADF World Dance Championships

Kategoria: Chor. Dance Show Competition Showcases Mixed Age - II Miejsce

GRUPA „LADY SHOW”
Oleksak Kinga , Nawrot Agata, Baranowska Kamila, Dymek Jolanta, Ejma Małgorzata, Nowak Kamila, Nowecka Joanna, Trojanowska Lucyna, Wika Oliwia, Brożek Joanna, Izydor-Kułaga Beata, Szałowińska Wiesława, Szałowińska Katarzyna, Tomaszewska Anna, Pająk Beata, Tereszczak Małgorzata, Kostrzewska Beata, Stocka Honorata, Bernadeta Michalska – Arter, Warszylewicz Joanna, Burzyńska Anna, Gregorczyk Barbara, Jurenc Katarzyna

GRUPA „GENTLEMAN SHOW”
Piwowarski Andrzej, Antosz Grzegorz, Kowalski Arkadiusz, Kalla Mieczysław, Pająk Tomasz, Lipiński Mariusz, Oleksak Radosław,

2018.06.16 European Dance Championships WADF

Kategoria: Chor. Dance Show Competition Supershowcases Mixed Age - I Miejsce

„LADY SHOW”
Wiesława Szałowińska, Katarzyna Szałowińska, Beata Pająk,  Kamila Nowak, Joanna Nowecka, Małgorzata Ejma, Katarzyna Grembowska, Katarzyna Grzybek, Oliwia Wika, Joanna Brożek, Agnieszka Reszko-Kowalska, Beata Izydor-Kułaga, Joanna Warszylewicz, Lucyna Trojanowska, Maria Rozenek, Barbara Gregorczyk, Jolanta Dymek, Beata Kostrzewska, Kinga Oleksak, Małgorzata Ryś, Katarzyna Jurenc, Małgorzata Tereszczak, Bernadeta Michalska-Artre, Marzena  Sobecka.

„GENTLEMAN SHOW”
Andrzej Piwowarski, Radosław Oleksak, Mariusz Lipiński, Tomasz Pająk, Konstanty Kurek, Mieczysław Kalla, Arkadiusz Nowak, Arkadiusz Kowalski, Grzegorz Antosz

2018.03.25 Mistrzostwa Polski w Białych Błotach Lady Show

Kategoria: Large teams,  Artistic Dance Show, pow. 30 lat
Wiesława Szałowińska, Katarzyna Szałowińska, Beata Pająk,  Kamila Nowak, Joanna Nowecka, Małgorzata Ejma, Anna Tomaszewska, Katarzyna Grzybek, Oliwia Wika, Joanna Brożek, Agnieszka Reszko-Kowalska, Beata Izydor-Kułaga, Joanna Warszylewicz - IV Miejsce

2018.03.24 IV Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX ASTRA Krzyż Wlkp.

Kategoria: 10-11 G pary
Stańko Gracjan - Burzyńska Kinga - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Stakuć Agata - Astra Luna - Wałcz - II Miejsce
Kujawa Maja - Astra Luna - Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 10-11 H pary
Jurenc Igor - Jurenc Laura - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 H solo
Kluska Klaudia - Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Jagiełło Laura - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Spychalska Wiktoria - Astra Luna Wałcz - I Miejsce

Kategoria: 12-13 G pary

Eryk Marciniak – Małgorzata Baum - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 12-13 F pary
Norkiewicz Hieronim - Helak Alicja - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 12-13 F solo
Paluszkiewicz Jagienka - Astra Luna Wałcz - V Miejsce
Nawrot Katarzyna - Astra Luna Wałcz - IV Miejsce

2018.02.10 Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX ASTRA Dobra

Kategoria: 10-11 G pary
Stańko Gracjan - Burzyńska Kinga - Astra Luna Wałcz - I Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Stakuć Agata - Astra Luna - Wałcz - II Miejsce
Kujawa Maja - Astra Luna - Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 10-11 H pary
Konitzer Kuba - Anduła Amelia - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 H solo
Kluska Klaudia - Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Jagiełło Laura - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Spychalska Wiktoria - Astra Luna Wałcz - I Miejsce

2017.12.03 III Turnieju Tańca Nowoczesnego URBAN STREET DANCE Stargard

URBAN STREET DANCE Kategoria: do 14 lat solo
Kaludia Kluska - IV Miejsce
Wiktoria Spychalska - VI Miejsce

URBAN STREET DANCE Kategoria: Pow. 14 lat solo
Jagienka Paluszkiewicz - V Miejsce
Oliwia Łukaszewicz - V Miejsce
Wiktoria Tymek - VI Miejsce

URBAN STREET DANCE Kategoria: Ladies Fusion Show
Brożek Joanna, Ejma Małgorzata, Grzybek Katarzyna, Izydor - Kułaga Beata, Nowak Kamila, Nowecka Joanna, Pająk Beata, Reszko - Kowalska Agnieszka, Szałowińska Katarzyna, Szałowińska Wiesława, Tomaszewska Anna, Trojanowska Lucyna, Warszylewicz Joanna, Wika Oliwia - I Miejsce

2017.12.02 Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX ASTRA Stargard

Kategoria: 10-11 G pary
Stańko Gracjan - Burzyńska Kinga - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Stakuć Agata - Astra Luna - Wałcz - I Miejsce
Kujawa Maja - Astra Luna - Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 10-11 H pary
Jurenc Igor - Jurenc Laura - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Konitzer Kuba - Anduła Amelia - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 10-11 H solo
Kluska Klaudia - Astra Luna Wałcz - I Miejsce
Jagiełło Laura - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Spychalska Wiktoria - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 12-13 F
Norkiewicz Hieronim - Helak Alicja - Astra Luna Wałcz - IV Miejsce

Kategoria: 12-13 F solo
Paluszkiewicz Jagienka - Astra Luna Wałcz - II Miejsce
Nawrot Katarzyna - Astra Luna Wałcz - IV Miejsce

Kategoria: 12-13 G pary
Marciniak Eryk - Baum Małgorzata - Astra Luna Wałcz - III Miejsce

Kategoria: 8-9 G solo
Tryba Oliwia - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

Kategoria: 8-9 H solo
Brożek Natalia - Astra Luna Wałcz - II Miejsce

2017.10.28 II Jesienny Turniej Tańca GRAND PRIX ASTRA Pyrzyce

Kategoria: 10-11 G pary
Gracjan Stańko - Kinga Burzyńska - II Miejsce

Kategoria: 10-11 G solo
Agata Stakuć - II Miejsce
Maja Kujawa - III Miejsce
Julia Matkowska - III Miejsce
Oliwia Bubacz - III Miejsce
Kalina Jankowska - III Miejsce

Kategoria: 10-11 H pary
Kuba Konitzer - Amelia Anduła - II Miejsce
Mateusz Idzik - Janka Pająk - II Miejsce
Tobiasz Dymek - Klaudia Kluska - II Miejsce
Igor Jurenc - Laura Jurenc - II Miejsce

Kategoria: 10-11 H solo
Wiktoria Spychalska - II Miejsce

Kategoria: 12-13 F pary
Hieronim Norkiewicz - Alicja Helak - IV Miejsce

Kategoria: 12-13 F solo
Jagienka Paluszkiewicz - III Miejsce
Katarzyna Nawrot - IV Miejsce

Kategoria: 12-13 G pary
Eryk Marciniak - Małgorzata Baum - III Miejsce

Kategoria: 8-9 G solo
Oliwia Tryba - III Miejsce
Emilia Cebula - III Miejsce

Kategoria: 8-9 H solo
Nadia Hauzer - II Miejsce
Tatiana Zawadzka - II Miejsce
Natalia Brożek - II Miejsce

2017.05.27 III Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX ASTRA ''Stacja krzyż Wlkp.''

Kategoria: Pow. 12, Klasa: F solo
Nawrot Katarzyna - Astra-Luna Krzyż Wlkp. - miejsce II
Helak Alicja - Astra-Luna Krzyż Wlkp. - miejsce III
Wiśniewska Maria - Astra-Luna Krzyż Wlkp. - miejsce III

Kategoria: Pow. 14, Klasa: G
Nowak Arkadiusz - Beker Oliwia - Astra-Luna Złotów - miejsce III

Kategoria: 8-9, Klasa: H solo
Anduła Amelia - Astra-Luna Złotów - miejsce I
Cebula Emilia - Astra-Luna Wałcz - miejsce I
Majzlik Julia - Astra-Luna Krzyż - miejsce I
Brożek Natalia - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Tryba Oliwia - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Hauzer Nadia - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Dalecka Blanka - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Pawlik Natasza - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Pyrek Maja - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Kubiak Alicja - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Kołacińska Marianna - Astra-Luna Krzyż - miejsce II
Zawadzka Tatiana - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Szwajcer Amelia - Astra-Luna Krzyż - miejsce II

Kategoria: 10-11, Klasa: G solo
Burzyńska Kinga - Astra-Luna Krzyż - miejsce I
Bubacz Oliwia - Astra-Luna Krzyż - miejsce II
Jarząb Martyna - Astra-Luna Krzyż - miejsce III
Matkowska Julia - Astra-Luna Krzyż - miejsce III

Kategoria: 12-13, Klasa: G solo
Oleksak Martyna - Astra-Luna Krzyż - miejsce III

Kategoria: Pow.14, Klasa: G solo
Paluszkiewicz Jagienka - Astra-Luna Krzyż - miejsce II
Baum Małgorzata - Astra-Luna Wałcz - miejsce III

Kategoria: 10-11, Klasa: H
Stańko Gracjan - Burzyńska Kinga - Astra-Luna Krzyż - miejsce I
Konitzer Jakub - Jankowska Kalina - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Idzik Mateusz - Pająk Janina - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Dymek Tomasz - Kluska Klaudia - Astra-Luna Krzyż - miejsce II

Kategoria: 10-11, Klasa: H solo
Kluska Klaudia - Astra-Luna Krzyż - miejsce I
Stakuć Agata - Astra-Luna Wałcz - miejsce I
Spychalska Wiktoria - Astra-Luna Krzyż - miejsce II
Jagiełło Laura - Astra-Luna Krzyż - miejsce II
Kujawa Maja - Astra-Luna Wałcz - miejsce II

Kategoria: Pow. 18, Klasa: Open
Oleksak Radosław - Wika Oliwia - Astra-Luna Krzyż - miejsce III

Kategoria: DOROŚLI  do 2, Klasa: Open
Ejma Marcin - Ejma Małgorzata - Astra-Luna Wałcz - miejsce I
Pietrzak Edward - Pietrzak Irena - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Pająk Tomasz - Pająk Beata - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Prętki Marek - Izydor-Kułaga Beata - Astra-Luna Wałcz - miejsce II
Kowalski Arkadiusz - Reszko-Kowalska Agnieszka - Astra-Luna Złotów - miejsce II
Chruścicki Mirosław - Chruścicka Anna - Astra-Luna Tuczno - miejsce III
Piwowarski Andrzej - Piwowarska Karolina - Astra-Luna Wałcz - miejsce III
Lasoń Jerzy - Lasoń Grażyna - Astra-Luna Wałcz - miejsce III
Król Łukasz - Szałowińska Wiesława - Astra-Luna Wałcz - miejsce III

Kategoria: Do 45 pow. 2, Klasa: Open
Oleksak Radosław - Wika Oliwia - Astra-Luna Krzyż - miejsce III

2017.04.30 Euro Dance Festiwal GRAND PRIX POLSKI SENIOR

Kat. dorośli 19+
Radosław Oleksak i Oliwia Wika - II miejsce

Kat. Senior I
Mieczysław Kalla i Kamila Nowak - I miejsce

2017.03.17 Wiosenny Turniej Tańca towarzyskiego GRAND PRIX ASTRA gminy DOBRA

Kat. 8-9 H SOLO
Pyrek Maja - II miejsce
Cebula Emilia - II miejsce
Hauzer Nadia - II miejsce
Anduła Amelia - II miejsce
Tryba Oliwia - II miejsce

Kat. 10-11 H SOLO
Kluska Klaudia - I miejsce
Spychalska Wiktoria - II miejsce

Kat. 10-11 H Pary
Stańko Gracjan i Burzyńska Kinga - II miejsce
Jurenc Igor i Jurenc Laura - II miejsce
Konitzer Jakub i Jankowska Kalina - II miejsce

Kat. 10-11 G SOLO
Burzyńska Kinga - I miejsce
Bubacz Oliwia - II miejsce
Klocek Agata - III miejsce
Matkowska Julia - III miejsce

Kat. 12-13 G SOLO
Oleksak Martyna - III miejsce

Kat. 12-13 G Pary
Norkiewicz Hieronim i Stakuć Agata - III miejsce

Kat. Pow. 14 G SOLO
Baum Małgorzata - III miejsce

Kat. Pow. 14 G Pary
Nowak Arkadiusz i Beker Oliwia - III miejsce

Kat. Pow. 12 F SOLO
Wika Oliwia - I miejsce
Wiśniewska Maria - III miejsce
Helak Alicja - IV miejsce
Nawrot Katarzyna - IV miejsce

2016.12.04 II Turnieju Tańca Nowoczesnego URBAN STREET DANCE STARGARD

STREET DANCE 12-14 SOLO
Paluszkiewicz Jagienka – V miejsce

2016.12.04 Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Astra STARGARD

Do lat 7:
Hauzer Nadia i Cebula Emilia - I miejsce

8-9 H SOLO
Anduła Amelia - I miejsce
Spychalska Wiktoria - I miejsce
Pyrek Maja - II miejsce
Kluska Klaudia - II miejsce
Matkowska Alicja - II miejsce
Jagiełło Laura-  II miejsce
Tryba Oliwia - II miejsce

8-9 H Pary
Stańko Gracjan i Budzyńska Kinga - I miejsce

10-11 H Pary
Konitzer Jakub i Jankowska Kalina - II miejsce
Idzik Mateusz i Pająk Janina - II miejsce
Jurenc Igor i Jurenc Laura - II miejsce

2016.12.03 Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Astra STARGARD

10-11G SOLO
Stakuć Agata - II miejsce
Kujawa Maja - III miejsce

12-13 G SOLO
Helak Alicja - I miejsce
Wiśniewska Maria - II miejsce
Nawrot Katarzyna - II miejsce
Pacyna Diana - III miejsce
Baum Małgorzata - III miejsce

12-13 G Pary
Budzynowski Łukasz i Baum Małgorzata - III miejsce

2016.10.23 I JESIENNY TURNIEJ TAŃCA GRAND PRIX ASTRA PYRZYCE

Kat. Do 7 lat H
Hauzer Nadia i Cebula Emilia - I miejsce

Kat. 8-9 H solo
Matkowska Alicja - I miejsce
Tryba Oliwia - II miejsce
Pyrek Maja - II miejsce

Kat. 8-9 H pary
Stańko Gracjan - Burzyńska Kinga - I miejsce

Kat. 8-9 G solo
Bubacz Oliwia - I miejsce
Matkowska Alicja - II miejsce
Klocek Agata - III miejsce

Kat. 10-11 H pary
Jurenc Igor i Jurenc Laura - II miejsce
Idzik Mateusz i Pająk Janina -  II miejsce

Kat. 10-11 G solo
Burzyńska Kinga - I miejsce

Kat. 10-11 G pary
Konitzer Jakub i Anduła Amelia - III miejsce

Kat. 12-13 H pary
Nowak Arkadiusz i Beker Oliwia - I miejsce
Marciniak Eryk i Baum Małgorzata - II miejsce
Norkiewicz Hieronim i Stakuć Agata - II miejsce

Kat. 12-13 G solo
Nawrot Katarzyna - I miejsce
Helak Alicja - II miejsce
Małgorzata Baum - III miejsce

 

04.06.2016 GRAND PRIX ASTRA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

Do 7 lat
Stankiewicz Zofia i Kołacińska Marianna  – II miejsce
Szwajcer Amelia  – II miejsce
Bączkowska Michalina  –  II miejsce
Hauzer Nadia i Cebula Emilia - I miejsce
Łech Julianna i Bytyń Lena  –  I miejsce

Kat. 8-9 H
Weinstock Łukasz i Belka Kinga – II miejsce
Matuszczak Dominik i Wilk Kinga  –  II miejsce
Matuszczak Dominik i Najberg Maja –  II miejsce
Stańko Gracjan i Jagiełło Laura  –  I miejsce
Stańko Gracjan i Kluska Klaudia –  I miejsce
Masłowski Konrad i Kluseczek Zuzanna  –  I miejsce

Kat. 8-9 H Solo
Belka Kinga –  II miejsce
Zawadzka Tatiana  – II miejsce
Grzechnik Aleksandra  –  II miejsce
Pyrek Maja  – II miejsce
Masłowska Lidia – II miejsce
Jagiełło Laura  –  II miejsce
Kubiak Alicja  –  II miejsce
Wilk Weronika  –  II miejsce
Tryba Oliwia  –  II miejsce
Kita Agata  –  II miejsce
Jurenc Laura  – II miejsce
Matkowska Alicja  –  I miejsce
Spychalska Wiktoria  –  I miejsce
Kluska Klaudia  –  I miejsce
Dziamska Anna  –  I miejsce

Kat. 10 – 11 H
Kubacki Stanisław i Skowrońska Martyna  –  I miejsce
Proch Jakub i Musiałowicz Wiktoria –  II miejsce

Kat. 10 – 11 G
Konitzer Jakub i Anduła Amelia  –  III miejsce

Kat. 10-11 H Solo
Piegdoń Laura  –  II miejsce
Król Nina  –  II miejsce
Jankowska Kalina  –  II miejsce
Szuberla Patrycja  –  II miejsce
Łaszkiewicz Daria  –  II miejsce
Gapska Dominika  –  I miejsce
Pająk Janina -  I miejsce
Belka Paulina –  I miejsce
Kasior Malwina  –  I miejsce
Kominiak Tatiana  –  I miejsce
Helak Gabriela  – I miejsce

Kat. 10 -11 G Solo
Kujawa Maja  – III miejsce
Stakać Agata  –  III miejsce
Pacyna Diana  – III miejsce
Brączkowska Maja  –  II miejsce
Jarząb Martyna  –  I miejsce
Burzyńska Kinga – I miejsce

Kat. 12 – 15 H
Marciniak Eryk i Kujawa Maja  – II miejsce
Śliwiński Jakub i Kiełbińska Adrianna  –  II miejsce
Napieralski Jakub i Sosnowska Beata  –  II miejsce
Serwicki Michał i Golonka Gabriela  –  II miejsce
Zawileński Mateusz i Pełechacz Wanessa  –  I miejsce
Nowak Arkadiusz i Beker Oliwia  –  I miejsce
Tryba Marcel i Januszewska Magdalena  –  I miejsce
Norkiewicz Hieronim i Stakać Agata  –  I miejsce

Kat. 12 - 15 H Solo
Bobrowicz Wiktoria  –  II miejsce
Wasiak Maura  –  II miejsce
Balawejder Michalina  –  II miejsce
Brodziak Malwina  –  II miejsce
Mikanowicz Julia  –  I miejsce
Pełechacz Wanessa  –  I miejsce
Beker Oliwia  – I miejsce
Matkowska Patrycja  – I miejsce
Banasik Joanna  – I miejsce

Kat. 12 – 15 G
Zawileński Mateusz i Paluszkiewicz Jagienka  – III miejsce
Budzynowski Łukasz i Dziuba Adrianna  – II miejsce
Gierłowski Stanisław i Burzyńska Kinga  – II miejsce

Kat. 12 - 15 G Solo
Nawrot Katarzyna  –  III miejsce
Januszewska Magdalena  –  III miejsce
Musiałowicz Wiktoria  –  III miejsce
Fitowska Nicole  –  III miejsce
Wiśniewska Maria  –  II miejsce
Paluszkiewicz Jagienka  –  II miejsce
Januszewska Zuzanna  –  II miejsce
Baum Małgorzata  –  II miejsce
Dziuba Adrianna  – I miejsce
Helak Alicja  –  I miejsce

16.04.2016 Wiosenny Turniej Tańca SZCZECIN GRAND PRIX ASTRA

Kat do 7 H
Hauzer Nadia i Cebula Emilia - miejsce I
Kowalska Hanna i Najberg Maja - miejsce II

Kat 8 – 9 H PARY
Kowalski Mikołaj i Brożek Natalia - miejsce II
Zawadzka Tatiana i Belka Kinga - miejsce II
Tryba Oliwia - miejsce II
Matuszak Dominik i Wilk Weronika - miejsce I
Turkiel Oliwia i Pyrek Maja - miejsce II

Kat 8 – 9 G SOLO
Bubacz Oliwia - miejsce I
Matkowska Julia - miejsce II
Klocek Agata - miejsce III

Kat 10 – 11 G SOLO
Jarząb Martyna - miejsce II
Kujawa Maja - miejsce III
Stakuć Agata - miejsce III
Pacyna Diana - miejsce III

Kat 10 – 11 G PARY
Konitzer Jakub i Anduła Amelia - miejsce III
Proch Jakub i Musiałowicz Wiktoria - miejsce III

Kat 12 – 13 G SOLO
Baum Małgorzata - miejsce II
Wiśniewiska Maria - miejsce II
Paluszkiewicz Jagienka - miejsce II
Nicole Fitowska - miejsce III
Januszewska Zuzanna - miejsce III
Januszewska Magdalena - miejsce III

Kat. 12 – 13 G PARY
Budzynowski Łukasz i Dziuba Adrianna - miejsce II
Gierłowski Stanisław i Burzyńska Kinga - miejsce II

12.12.2015 Świąteczny Turniej Tańca Towarzyskiego CHOCIWEL GRAND PRIX ASTRA

Do 7 Lat
Cebula Emilia i Hauzer Nadia miejsce I
Najberg Maja i Zawadszka Tatiana miejsce II
Pyrek Maja i Wilk Weronika miejsce I
Tryba Oliwia Belka Kinga miejsce I
Lala Gosia miejsce II

Kat. Pow. 12 G
Nowak Arek i Januszewska Zuzanna miejsce II
Budzynowski Łukasz i Dziuba Adrianna miejsce III

Kat. Pow. 12 G SOLO
Helak Alicja miejsce I
Krajewska Weronika miejsce I
Paluszkiewicz Jagienka miejsce II
Kołacińska Olga miejsce III
Fitowska Nicole miejsce II

Kat. 8 – 9 H
Klocek Agata i Klusaczek Zuzanna miejsce I
Lala Magalena i Myśliwiec Patrycja miejsce I
Nowak Kornelia i Matkowska Julia miejsce II
Oliwia Bubacz miejsce I
Stakuć Agata i Kujawa Maja miejsce I
Brączkowska Maja miejsce II
Masłowski Konrad i Masłowska Lidia miejsce II

Kat 10 – 11 G
Gierłowski Stanisław i Burzyńska Kinga miejsce I
Konitzer Jakub i Anduła Amelia miejsce III
Proch Jakub i Brechun Martyna miejsce III

Kat. 10 – 11 G SOLO
Nawrot Katarzyna miejsce II
Musiałowcz Wiktoria miejsce III
Pacyna Diana miejsce III
Januszewska Magdalena miejsce III
Wiśniewska Maria miejsce II

Dorośli Średniozaawansowani
Olekask Radosław i Ziegenhagen Magdalena miejsce I
Pająk Tomasz i Pająk Beata miejsce II
Turaj Wojciech i Gąśiewicz – Turaj Marzena miejsce II

23.05.2015 I Turniej Tańca GRAND PRIX ASTRA STACJA KRZYŻ WLKP.

Dzieci do lat 7
Cebula Emila Hauzer Nadia - miejsce I
Kowalski Mikołaj - Brożek Natalia - miejsce I
Weinstock Łukasz - Belka Kinga - miejsce I
Łech Julianna - Lala Małgorzata - miejsce I
Grzechnik Ola- Brodziak Amelia - miejsce I
Anduła Amelia - Tryba Oliwia - miejsce II
Bączkowska Michalina - Witulska Maja - miejsce II
Kubiak Alicja Wilk Weronika - miejsce II
Najberg Maja - Zawadzka Tatiana - miejsce II
Pyrek Maja - Turkiel Oliwia - miejsce II
Wolna Gabriela - Mielnik Zuzanna - miejsce II
Brechun Lena Kowalska Hanna - miejsce II

Kat pow. 12 lat H pary
Banasik Joanna - miejsce I
Kaczmarek Fabian - Patyniak Zuzanna - miejsce I
Napieralski Jakub - Sosnowska Beata -miejsce I
Serwicki Michał - Golonka Gabriela - miejsce I
Zawileński Mateusz - Oto Aleksandra - miejsce I
Frąckowiak Kacper - Wijatkowska Sarah - miejsce II
Gajeński Aleksander - Wróblewska Dorota - miejsce II
Śliwiński Jakub - Brodziak Malwina - miejsce II
Tryba Marcel - Januszewska Zuzanna - miejsce II

Kat 8-9 lat H solo
Brączkowska Maja - Michalak Agata - miejsce I
Bubacz Oliwia - Grześkowiak Julia - miejsce I
Jarząb Martyna - Burzyńska Kinga - miejsce I
Stakuć Agata - Kujawa Maja - miejsce I
Górzna Amelka - Matkowska Julia - miejsce II
Klocek Agata - Klusaczek Zuzanna - miejsce II
Lala Magdalena - Myśliwiec Patrycj - miejsce II
Pietrucik Antonina - Szumowska Paulina - miejsce II
Nowak Kornelia - Nagórska Julia - miejsce II

Kat 8-9 lat H pary
Kubacki Stanisław - Skowrońska Martyna - miejsce II
Masłowski Konrad - Masłowska Lidia - miejsce II
Mazur Mieszko - Zieńko Matylda - miejsce II
Łaszkiewicz Nikodem - Belka Paulina - miejsce II

Kat. 10-11 G solo
Grześkowiak Natalia - miejsce I
Helak Hanna - miejsce I
Wiśniewska Maria - miejsce I
Grygorcewicz Katarzyna - miejsce II
Januszewska Magdalena - miejsce III
Januszewska Zuzanna - miejsce III
Komara Ewa - miejsce III
Oleksak Martyna - miejsce III
Pacyna Diana - miejsce III

Kat. Pow. 12 G
Helak Alicja - miejsce I
Krajewska Weronika - miejsce I
Paluszkiewicz Jagienka - miejsce I
Dobrzycka Magdalena - miejsce II
Kołacińska Olga - miejsce II
Michalak Karolina - miejsce II
Oto Aleksandra - miejsce II
Grzebyta Zuzanna - miejsce III
Szumowska Aleksandra - miejsce III
Larowska Patrycja - miejsce III
Stec Justyna - miejsce III

Kat. 10-11 H pary
Bednarek Piotr - Brechun Martyna - miejsce I
Gierłowski Stanisław - Burzyńska Kinga - miejsce I
Henyk Wiktoria - Patyniak Oliwia - miejsce II
Konitzer Jakub - Tomaszewska Maja - miejsce II
Musiałowicz Wiktoria - miejsce II
Skowroński Wojciech - Strzelecka Berenika - miejsce II
Sołtysiak Kamil - Mikanowicz Julia - miejsce II

Kat. Pow. 12 lat G pary
Budzynowski Łukasz - Dziuba Adrianna - miejsce III
Napieralski Jakub - Fitowska Nicole - miejsce III
Szybilski Kajetan - Helak Alicja - miejsce III

Kat. Pow.12 F pary
Wika Oliwia - miejsce I
Baum Małgorzata - miejsce IV

Dorośli KOMBINACJA
Pająk Tomasz - Pająk Beata - miejsce I
Turaj Wojciech - Gąsiewicz-Turaj Marzena - miejsce I
Brożek Oskar - Warszylewicz Joanna - miejsce II
Gliszczyński Sylwester - Brożek Joanna - miejsce II
Kowalski Arkadiusz - Kowalska Agnieszka - miejsce II
Skuciński Wiesław - Bielecka Anna - miejsce II
Wysocki Janusz - Wysocka Jolanta - miejsce II
Oleksak Radosław - Ziegenhagen Magdalena - miejsce I

Dorośli STYL STANDARD
Paluszkiewicz Jan - Foltyńska Patrycja - miejsce II
Zaporowski Dariusz - Zaporowska Danuta - miejsce III

Dorośli STYL LA
Paluszkiewicz Jan Foltyńska Patrycja - miejsce I
Zaporowski Dariusz - Zaporowska Danuta -miejsce III

18.04.2015 Wiosenny Turniej Tańca SZCZECIN GRAND PRIX ASTRA

Kategoria HOBBY „H” Dzieci do lat 7
Anduła Oliwia i Tryba Oliwia - miejsce I
Cebula Emilia i Hauzer Nadia - miejsce I
Kubiak Alicja i Wilk Weronika - miejsce I
Kowalski Mikołaj i Brożek Natalia - miejsce I
Najberg Maja i Zawadzka Tatiana - miejsce II
Sadlej Magdalena i Turkiel Oliwia - miejsce II

Kategoria HOBBY 10-11 „G” Solo
Helak Hanna – miejsce I
Nawrot Katarzyna – miejsce I
Wiśniewska Maria – miejsce I
Grześkowiak Natalia – miejsce II
Komara Ewa – miejsce II
Januszewska Zuzanna – miejsce II
Januszewska Magdalena – miejsce III
Oleksak Martyna – miejsce II

Kategoria powyżej 12 „G” Solo
Paluszkiewicz Jagienka - miejsce I
Krajewska Weronika – miejsce I
Grzebyta Zuzanna – miejsce II
Michalak Karolina – miejsce II
Dobrzycka Magdalena – miejsce III
Larowska Patrycja – miejsce III

Kategoria HOBBY 10-77 „H” Pary
Budzynowski Łukasz i Ekert Oliwia – miejsce I
Gierłowski Stanisław i Burzyńska Kinga – miejsce I
Konitzer Jakub i Tomaszewska Maja – miejsce II
Zakrzewski Michał i Pacyna Diana – miejsce II

Kategoria HOBBY 8-9 „H” Pary
Zakrzewski Andrzej i Brechun Martyna – miejsce I
Masłowski Konrad i Masłowska Lidia – miejsce II

Kategoria powyżej 12 „G” Pary
Budzynowski Łukasz i Dziuba Adrianna – miejsce II
Szybilski Kajetan i Helak Alicja – miejsce II
Napieralski Jakub i Fitowska Nicole – miejsce III

Kategoria HOBYY 8-9 „H” Solo
Klocek Agata i Klusaczek Zuzanna – miejsce I
Bubacz Oliwia i Górzna Amelia – miejsce I
Brączkowska Maja i Michalak Agata – miejsce I
Stakuć Agata i Kujawa Maja – miejsce I
Jarząb Martyna i Burzyńska Kinga – miejsce I
Andrzejak Gabrysia i Wieczorek Nadia – miejsce II
Ekert Martyna i Hauzer Natasza – miejsce II
Marcinkowska Marta i Marcinkowska Julia – miejsce II
Grześkowiak Lulia – miejsce II
Nagórska Julka i Matkowska Lulia – miejsce II
Lala Magdalena i Myśliwiec Patrycja – miejsce II

Kategoria powyżej 12 „F” Solo
Wika Oliwia – miejsce I
Baum Małgorzata - miejsce IV

Kategoria Dorośli do 2 lat nauki
Oleksak Radosław i Ziegenhagen Magdalena – miejsce I
Turaj Wojciech i Gąsiewicz Turaj Marzena – miejsce II
Stróżyński Krzysztof i Stróżyńska Katarzyna – miejsce III

Kategoria Dorośli powyżej 2 lat nauki
Paluszkiewicz Jan i Foltyńska Patrycja ST/LA – miejsca I
Zaprowski Dariusz i Zaporowska Danuta ST/LA – miejsca III

13.12.2014 Świąteczny Turniej Tańca Towarzyskiego CHOCIWEL GRAND PRIX ASTRA

Kategoria hobby „H” – do lat 7
Oliwia Bubacz i Amelia Górzna – I miejsce
Patrycja Myśliwiec i Magdalena Lala – I miejsce
Magdalena Sadlej i Oliwia Turkiel – I miejsce
Amelia Anduła i Oliwia Tryba - II miejsce
Kornelia Nowak i Antonina Pietrucik – II miejsce
Nadia Wieczorek i Gabrysia Andrzejak – II miejsce
Julia Marcinkowska i Weronika Wilk – II miejsce
Tatiana Zawadzka i Maja Najberg – II miejsce

Kategoria hobby „H” – do lat 7 PARY
Konrad Masłowski i Lidia Masłowska – II miejsce
Łukasz Weinstock i Kinga Belka – II miejsce

Kategoria hobby „H” – 8–9 lat
Martyna Ekert i Oliwia Ekert – I miejsce
Marta Marcinkowska i Agata Stakuć – II miejsce
Diana Pacyna i Martyna Oleksak – II miejsce

Kategoria hobby „H” – 8–9 lat PARY
Jakub Procz i Martyna Brechun – I miejsce
Jakun Kinitzer i Maja Tomaszewska – II miejsce

Kategoria hobby „G” – 10-11 lat SOLISTKI
Katarzyna Grygorcewicz – I miejsce
Ewa Komara – I miejsce
Nicole Fitowska – II miejsce
Hanna Helak – II miejsce
Zuzanna Januszewska – III miejsce
Magdalena Januszewska – III miejsce
Adrianna Dziuba – III miejsce

Kategoria hobby „G” – 10-11 lat PARY
Kajetan Szybilski i Marysia Wiśniewska – II miejsce
Łukasz Budzynowski i Maja Kujawa – III miejsce
Stanisław Gierłowski i Kinga Burzyńska – III miejsce
Piotr Bednarek i Wiktoria Musiałowicz – III miejsce

Kategoria hobby „F” Open – (12-13 lat) SOLISTKI
Jagienka Paluszkiewicz – I miejsce
Oliwia Wika – I miejsce
Małgorzata Baum – II miejsce
Agnieszka Kubiś – IV miejsce

Kategoria hobby „F” Open – (12-13 lat) PARY
Arek Nowak i Natalia Jagodzińska – IV miejsce

Kategoria dorośli do 40 lat PARY
Jan Paluszkiewicz i Patrycja Foltyńska – I miejsce
Rafał Oleksak i Magdalena Ziegenhagen – II miejsce
Wojciech Turaj i Marzena Gosiewicz-Turaj – II miejsce

11.12.2010 - TTT o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecinskiego

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - III miejsce

27-28.11.2010 - Puchar Okregu Zachodniopomorskiego w Miedzyzdrojach

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VII miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - III miejsce

20.11.2010 - IV Andrzejkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Szczecinie

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VI miejsce

24.10.2010 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Goleniowie

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - V miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

23.10.2010 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Sławna

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - IV miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - II miejsce

16.10.2010 - GPP Junior II, M Standard, Latin w Kwidzynie

kat.14-15 lat kl.Grand Prix styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - XIII miejsce

kat.14-15 lat kl.Grand Prix styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - XVII miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VIII miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

09.10.2010 - GPP Junior II, M Standard, Latin w Pile

kat.14-15 lat kl.Grand Prix styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - XVI miejsce

kat.14-15 lat kl.Grand Prix styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - XV miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VIII miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VII miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - I miejsce

25.09.2010 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - JESIEŃ

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - III miejsce

05.06.2010 - Eurodance Festival 2010 w Szczecinie

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - I miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - III miejsce

23.05.2010 - VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - III miejsce

08.05.2010 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta miasta Ełk

kat.14-15 lat kl.Open styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VI miejsce

kat.14-15 lat kl.Open styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VI miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. L
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - VI miejsce

kat.14-15 lat kl.C styl. ST
Grzegorz Antosz i Patrycja Borkowska - II miejsce

28-29.11.2009 - Puchar Okręgu Zachodniopomorskiego

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - VI miejsce

07.11.2009 - IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Miedzyzdroje

kat.Powyżej 15 lat kl.D styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - III miejsce

14.06.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WYSPA TAŃCA

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - I miejsce, otrzymali klasę D

07.06.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Goleniów

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - I miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kileiński i Justyna Duszak - II miejsce

30.05.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O KOSZYCZEK TRUSKAWEK

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - VI miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kileiński i Justyna Duszak - I miejsce

17.05.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - IV miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - I miejsce, otrzymali klasę B

09-10.05.2009 - IV Międzynarodowy Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego PERŁA BAŁTYKU OPEN

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - IX-X miejsce

Kamil Kasiński i Agata Kucapska - V miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

kat.14-15 lat kl.E styl. 8T
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - VII miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kileiński i Justyna Duszak - I miejsce

25.04.2009 - VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - VI miejsce
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - VIII miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kileiński i Justyna Duszak - VIII miejsce

18.04.2009 - XXX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2009

kat.12-13 lat kl.E styl. 8T
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - VII miejsce
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - X miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E styl. 8T
Mateusz Kieliński i Jstyna Duszek - VIII miejsce

04.04.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WIELKANOC 2009

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - VI miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - X miejsce

21.03.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TĘCZA 2009

kat.12-13 lat kl.E
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - VII miejsce
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - XIII miejsce

22.02.2009 - Mistrzostwa Polski PTT i FTS JuniorI-ST Młodzież-LA Seniorzy-LA

kat.12-13 lat kl.Open
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - XV miejsce

14.02.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WALENTYNKI 2009

kat.Powyżej 15 lat kl.E
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - VI miejsce
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - IX miejsce
Kamil Kasiński i Agata Kucapska -XI miejsce
Sebastian Jałocha i Aneta Maciołek - XV miejsce

13-14.02.2009 - Copenhagen Open w Danii

Junior I kl.combi
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - IV miejsce

08.02.2009 - Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2009 w Tańcach Standardowych - Youth i Senior oraz w Tańcach Latynoamerykańskich - Junor I Brzeg Dolny

Junior I
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - XXIII miejsce

01.02.2009 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON Bydgoszcz

kat.12-13 lat kl.E
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - VI miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - IV miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

kat.14-15 lat kl.E
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - V miejsce

kat.Powyżej 15 lat kl.E
Mateusz Kieliński i Justyna Duszek - VI miejsce

13.12.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA TCZEWA

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - II miejsce

16.11.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON Bydgoszcz

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - V miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - III miejsce

08.11.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

kat.10-11 lat
Kamil Kasiński i Agada Kucapska - I miejsce

kat.12-13 lat
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - I miejsce
Tomasz Jaskulski i Magdalena Woźniak - II miejsce
Wojciech Jaskulski i Katarzyna Duszek - III miejsce

kat.14-15 lat
Łukasz Boroń i Aleksadra Obara - I miejsce
Jarosła Bąk i Daria Kasińska - IV miejsce
Karol Walczak i Karolina Mozelewska - V miejsce

25.10.2008 - XIV Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

kat.10-11 lat kl.G
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - I miejsce

kat.12-13 lat kl.G
Aleks Pawlus i Karolina Kwiatkowska - IV miejsce
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - V miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - VIII miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - VI miejsce

kat. Młodzież powyżej 16 lat
Mateusz Kieliński i Justyna Duszak - III miejsce
Sebastian Jałocha i Aneta Maciołek - IV miejsce
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - VI miejsce

28.09.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON Bydgoszcz

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - I miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - IV miejsce

08.06.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

kat.do 8 lat
Łukasz Frankowski i Małgorzata Buciak - I miejsce
Jakub Dejewski i Aleksandra Maksymowicz - I miejsce
Michał Kuś i Klaudia Dudzik - I miejsce
Krystian Kosiak i Klaudia Kida - I miejsce

kat.10-11 lat kl.G
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - I miejsce
Kacper Grabiec i Magda Witczyńska - II miejsce

kat.12-13 lat kl.G
Tomasz Jaskulski i Magdalena Woźniak - V miejsce
Wojciech Jaskulski i Katarzyna Duszek - VI miejsce

kat.12-13 lat kl.F
Alex Pawlus i Karolina Kwiatkowska - II miejsce
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - III miejsce

kat.14-15 lat kl.G
Karol Walczak i Karolina Mozelewska - IV miejsce
Adam Nowakowski i Ewa Nowakowska - VI miejsce

kat.Powyżej 15 lat Hobby pocz.
Rafał Skwarczyński i Natalia Marciniak - IV miejsce

Powyżej 15 lat Hobby zaaw.
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - I miejsce
Sebastian Jałocha i Patrycja Foltyńska - II miejsce
Mateusz Kieliński i Jstyna Duszek - IV miejsce

kat.Powyżej 20 lat Hobby pocz.
Piotr Kozłowski i Danuta Antosz - I miejsce
Jacek Kasiński i Dorota Kasińska - II miejsce
Waldemar Łebzuch i Dorota Łebzuch - III miejsce
Roman Lizoń i Teresa Lizoń - V miejsce

01.06.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O KOSZYCZEK TRUSKAWEK Szczecinek

kat.10-11 lat kl.E
Kajetan Kociński i Aleksandra Piasecka - XII miejsce
Tomasz Gmyrek i Wiktoria Zalas - XIII miejsce

31.05.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA INOWROCŁAWIA

kat.12-13 lat kl.C styl.L
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - V miejsce

kat.12-13 lat kl.C styl.ST
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - VII miejsce

31.05.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

kat.Pokaz do lat 7
Jakub Dejewski i Julia Brenk
Łukasz Frankowski i Michalina Gruchała
Krystian Kosiak i Weronika Szczukiewicz

kat.10-11 lat kl.H
Kamil Kasiński i Agata Kucapska - I miejsce

kat.Pierwszy krok 10-13 lat
Wojciech Ruciński i Daria Mikita - IV miejsce
Patryk Pomorski i Agata Molak - V miejsce
Hubert Ruciński i Klaudia Gontarz - VI miejsce

kat.10-13 lat kl.G
Wojciech Jaskólski i Katarzyna Duszek - V miejsce
Tomasz Jaskólski i Magdalena Woźniak - VI miejsce

kat.12-13 lat kl.F
Alex Pawlus i Karaloina Kwiatkowska - I miejsce
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - II miejsce

kat.Pierwszy krok powyżej 14 lat
Rafał Skwarczyński i Natalia Marciniak - I miejsce
Przemysław Draus i Ewelina Draus - III miejsce
Karol Walczak i Klaudia Madajczyk - IV miejsce

kat.Powyżej 15 lat Hobby zaaw.
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - I miejsce
Łukasz Boroń i Aneta Maciołek - IV miejsce

29.03.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

kat.do 7 lat kl.Pierwszy krok
Łukasz Frankowski i Michalina Gruchała - I miejsce
Jakub Dejewski i Julia Brenk - I miejsce

kat.10-11 lat kl.H
Kamil Kasiński i Magda Witczyńska - I miejsce
Kacper Grabiec i Agata Kucapska - III miejsce
Wojciech Jaskulski i Katarzyna Duszek - V miejsce
Tomasz Jaskulski i Dominika Pęgiel - VI miejsce

kat.12-13 lat kl.F
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - II miejsce
Alex Pawlus i Karolina Kwiatkowska - III miejsce

kat.Powyżej 15 lat Hobby
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - I miejsce
Sebastian Jałocha i Patrycja Foltyńska - II miejsce
Łukasz Boroń i Aneta Maciołek - III miejsce

24-29.03.2008 - Blackpool Junior Dance Festival

kat.12-13 lat
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska

08.03.2008 - MISTRZOSTWA POLSKI 2008 PTT i FTS w TAŃCACH STANDARDOWYCH Elbląg

kat.12-13 lat kl.MP styl.Latin
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - XXXVI miejsce

02.03.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON 2008 Bydgoszcz

kat.10-11 lat kl.E
Tomasz Gmyrek i Wiktoria Zalas - XI miejsce

kat.12-13 lat kl.D
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - I miejsce, uzyskanie klasy C

09-10.02.2008 - Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2008 w Tańcach Latin - Młodzież oraz Tańcach Standard - Juniorzy Młodsi Gliwice-Sośnica

kat.12-13 lat kl.MP styl Sandart
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - XXIX miejsce

03.02.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR SZCZECINA

kat.12-13 lat kl.D
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - II miejsce

02.02.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wolina

kat.12-13 lat kl.D
Grzegorz Antosz i Joanna Rajska - V miejsce

12.01.2008 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

kat.10-11 lat kl.F
Kajetan Kociński i Aleksandra Piasecka - II miejsce
Tomasz Gmyrek i Wiktoria Zalas - III miejsce

kat.12-13 lat kl.F
Kacper Partyka i Dominika Kwiatkowska - I miejsce
Alex Pawlus i Karolina Kwiatkowska - II miejsce

kat.Powyżej 15 lat Hobby
Sebastian Jałocha i Malwina Kopeć - I miejsce
Stanisław Zachaczewski i Sylwia Prokopowicz - II miejsce
Mateusz Kieliński i Patrycja Foltyńska - III miejsce
Łukasz Boroń i Aneta Maciołek - IV miejsce